
Ортопедът д-р Евгени Влаев ще преглежда два дни във Варна

Ортопедът от Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда в София д-р Евгени Влаев ще преглежда пациенти с оплаквания в гръбнак и крайници във Варна. На 20 и 21 юни специалистът ще провежда първични и консултативни прегледи, ще прилага амбулаторни методи на лечение като вътреставни апликации и превръзки. Д-р Влаев има богат опит и в оперирането на крайници и гръбначен стълб, които провежда като част от екипа на проф. д-р Васил Яблански в София.
Прегледите и манипулациите ще се провеждат в Аджибадем Сити Клиник Медицински център Варна на ул. "Брегалница" 1 само с предварително записване на час и са само платени. Можете да запазите час и да получите повече информация на тел. 0892 20 20 80, *5544-секция Варна или 0700 33 900.
Д-р Евгени Влаев е защитил научна степен "доктор по медицина". Той има богат опит в диагностиката и лечението на широк спектър от заболявания на опорно-двигателния апарат, както при възрастни, така и при деца. Прилага хирургично и амбулаторно лечение при начални и напреднали артрозни заболявания, вродени и придобити деформации на крайниците. Прилага консервативно и миниинвазивно артроскопско лечение при спортни травми, както и при пресни травми и фрактури и усложнения при неуспешно лечение. Ще преглежда също пациенти с дегенеративни заболявания и остеопоротични фрактури на гръбначния стълб. Има значителен опит и прилага най-новите методи за лечение при деформиращи заболявания на гръбначен стълб при деца.
Свързани отделения
