Осигуряваме лекари и изследвания в дните между празниците
Аджибадем Сити Клиник Варна осигурява лекари и изследвания в дните между Коледа и Нова година. Лечебното заведение ще работи с пълно работно време на 22 и 29 декемри и до обяд – на 23-ти и 30-ти декември 2025. На разположение без записване на час ще са Клинична лаборатория и рентгена в Образна диагностика. За специалисти, компютърен томограф и магнитен резонанс се изисква записване на час.
На 22 декември ще преглеждат АГ-специалистите д-р Козовски, д-р Желязкова и д-р Кузманова. Кардиологът д-р Валентин Щерев и неврологът д-р Веселин Митев също имат прием. На разположение ще са също д-р Ферди Ковач, ортопед, д-р Хриска Пантева, нефролог и очният лекар д-р Димитър Митев. Между празниците ще преглеждат УНГ-лекарите д-р Детелина Стойкова и д-р Денница Томова, както и д-р Лилия Николова – психиатър.
Без записване на час на 22 и 23 декември до 12 ч.. ще приема терапевтът д-р Виолина Николова.
На 23 декември в редовния си график ще преглеждат ендокринолозите д-р Тезгюн Ариф и д-р Ася Райкова, ортопедът д-р Ковач и УНГ-специалистът д-р Детелина Стойкова. За тази дата можете да си запишете час също за д-р Лилия Николова – психиатър и за гинеколозите д-р Кузманова и д-р Козовски.
В дните 29 и 30 декември осигуряваме кардиолог, невролог, ортопед, АГ-специалист, УНГ, ендокринолог със записване на час на телефони 0700 33 900 или 0892 20 20 80.
Екипите на Аджибадем Сити Клиник Варна Ви желаят на първо място здраве и хубави емоции! Нека светлите дни около Рождество Христово и пред Нова година Ви донесат топлина и радост с близките хора! А в случай, че имате нужда от професионална здравна помощ – можете да разчитате на нас.