Аджибадем Сити Клиник е лидер в предоставянето на здравни услуги в България. Лечебните заведения в групата на Аджибадем Сити Клиник осигуряват достъп до най-добрите специалисти, услуги, методи и технологии в здравеопазването у нас и региона. Университетската болница Аджибадем Сити Клиник София е отличена с най-високия стандарт за качество и безопaсност в областта на здравеопазването, даван от най-престижната международна институция JCI (Joint Commission International). В своето развитие Аджибадем Сити Клиник привлича, изгражда и поддържа екип от специалисти в различни области.

 Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Младост
  • Постоянна работа
  • Работа на смени
  • Адрес: гр. София, бул. Цариградско шосе 66А
  • Категория длъжност: Специалист по здравни грижи
Изпрати CV с актуална снимка

Аджибадем Сити Клиник е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал. За повече информация относно начина на обработване на личните данни може да прочетете на сайта на дружеството.

Клиниката по Гастроентерология към Аджибадем Сити Клиник Младост ивестира и разширява дейността си и в тази връзка очакваме кандидат, който разпознава в себе си амбициозен и търсещ професионално развитие професионалист, споделящ визията и ценностите на Аджибадем Сити Клиник и мотивиран да участва в развитието на Клиниката.

Аджибадем Сити Клиник - Младост търси да назначи медицинскa сестрa в клиника по Гастроентерология.

          Изисквания за заемане на длъжността:

  • Медицинско образование „медицинска сестра“, даващо правоспособност към момента на завършването.
  • Опит в работата е предимство.
  • Умения за работа в екип.
  • Силна мотивация за работа.
  • Коректно и лоялно отношение.

          Отговорности:

  • Приема постъпващите пациенти.
  • Организира, участва и контролира осъществяването на грижите за пациентите.
  • Проверява качеството на извършената санитарна обработка и осигуряването на необходимия инвентар.
  • Извършва предписаните медицински процедури, които са от нейна компетентност.
  • Записва медицинска информация за пациента и различни показатели за здравословното му състояние; води медицинската документация на пациентите и изписването на необходимите лекарства.
  • Подготвя пациенти и асистира при прегледи и изследвания.
  • Ръководи извършването на специфични лабораторни тестове и изследвания.

Кандидатствай за позицията

Съгласявам се с <a target='_blank' href='/docs/default-source/privacy-files-gdpr/bg-privacynotice-310321.pdf?Status=Master&sfvrsn=bf3da4cc_6/BG-PrivacyNotice-310321'>общите условия</a> на Acibadem City Clinic