Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда е най-голямото лечебно заведение в България, построено и развито с частни инвестиции. Още от откриването й през 2006 година, болницата се отличава с модерно технологично оборудване, уникални за страната медицински услуги и иновативни техники за диагностика, лечение и профилактика, спешни състояния и здравни грижи в почти всички медицински направления.

 Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда
  • Постоянна работа
  • Работа на смени
  • Адрес: гр. София, бул. "Никола Вапцаров" №51Б
  • Категория длъжност: Специалист по здравни грижи
Изпрати CV с актуална снимка

Аджибадем Сити Клиник е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал. За повече информация относно начина на обработване на личните данни може да прочетете на сайта на дружеството.

Клиниката по Кардиология към Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда инвестира и разширява дейността си и в тази връзка очакваме кандидат, който разпознава в себе си амбициозен и търсещ професионално развитие професионалист, споделящ визията и ценностите на Аджибадем Сити Клиник и мотивиран да участва в развитието на Клиниката.

Снимки

Аджибадем Сити Клиник - УМБАЛ Токуда търси да назначи медицинскa сестрa в клиника по Кардиология.

          Изисквания за заемане на длъжността:

  • Медицинско образование „медицинска сестра“, даващо правоспособност към момента на завършването.
  • Опит в работата е предимство.
  • Умения за работа в екип.
  • Силна мотивация за работа.
  • Коректно и лоялно отношение.

          Отговорности:

  • Приема постъпващите пациенти.
  • Организира, участва и контролира осъществяването на грижите за пациентите.
  • Проверява качеството на извършената санитарна обработка и осигуряването на необходимия инвентар.
  • Извършва предписаните медицински процедури, които са от нейна компетентност.
  • Записва медицинска информация за пациента и различни показатели за здравословното му състояние; води медицинската документация на пациентите и изписването на необходимите лекарства.
  • Подготвя пациенти и асистира при прегледи и изследвания.
  • Ръководи извършването на специфични лабораторни тестове и изследвания.

Кандидатствай за позицията

Съгласявам се с <a target='_blank' href='/docs/default-source/privacy-files-gdpr/bg-privacynotice-310321.pdf?Status=Master&sfvrsn=bf3da4cc_6/BG-PrivacyNotice-310321'>общите условия</a> на Acibadem City Clinic