Аджибадем Сити Клиник е лидер в предоставянето на здравни услуги в България. Лечебните заведения в групата на Аджибадем Сити Клиник осигуряват достъп до най-добрите специалисти, услуги, методи и технологии в здравеопазването у нас и региона. Университетската болница Аджибадем Сити Клиник София е отличена с най-високия стандарт за качество и безопaсност в областта на здравеопазването, даван от най-престижната международна институция JCI (Joint Commission International). В своето развитие Аджибадем Сити Клиник привлича, изгражда и поддържа екип от специалисти в различни области.

 Аджибадем Сити Клиник Сърдечно-съдов център
  • Постоянна работа
  • Работа на смени
  • Адрес: гр. София, ул. Околовръстен път 127
  • Категория длъжност: Лекарски асистент
Изпрати професионално CV.

Аджибадем Сити Клиник е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал. За повече информация относно начина на обработване на личните данни може да прочетете на сайта на дружеството.

Снимки

Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Сърдечно – съдов център е лидер в лечението на заболявания на сърцето, кръвообращението и кръвоносните съдове в страната. Болницата е отличена с най-високия стандарт за качество и безопaсност в областта на здравеопазването, даван от най-престижната международна институция JCI (Joint Commission International). В своето развитие Аджибадем Сити Клиник привлича, изгражда и поддържа професионален екип от специалисти в различни области.

Аджибадем Сити Клиник Сърдечно-съдов център търси да назначи ЛЕКАРСКИ АСИСТЕНТ ЗА КАРДИОХИРУРГИЯ

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование – специалност „Лекарски асистент“, даващо правоспособност към момента на кандидатстването.
  • Компютърна грамотност.
  • Опит ще се счита за предимство.
  • Умения за работа в екип.
  • Силна мотивация за работа.
  • Коректно и лоялно отношение.

Вашите основни отговорности:

  • Извършване на прегледи и медицински манипулации под контрола на лекар.
  • Работи с медицинска апаратура.
  • Работи с болнична информационна система.
  • Записва медицинска информация за пациента и различни показатели за здравословното му състояние; води медицинската документация на пациентите и изписването на необходимите лекарства.
  • Подготвя пациенти и асистира при прегледи и изследвания.
  • Ръководи извършването на специфични лабораторни тестове и изследвания.

Кандидатствай за позицията

Съгласявам се с <a target='_blank' href='/docs/default-source/privacy-files-gdpr/bg-privacynotice-310321.pdf?Status=Master&sfvrsn=bf3da4cc_6/BG-PrivacyNotice-310321'>общите условия</a> на Acibadem City Clinic